
До схеми він залучив кузину і її чоловіка.
На Закарпатті правоохоронці викрили схему незаконного переправлення чоловіків через кордон. Організував її 27-річний місцевий мешканець, який зараз перебуває в тюрмі за аналогічний злочин. Також його раніше судили за майнові злочини, повідомляє поліція Закарпатської області.
Попри ув’язнення, чоловік організував нову схему незаконного переправлення військовозобов’язаних за межі України. До неї він залучив двох мешканців селища Вишково Хустського району – свою 31-річну двоюрідну сестру та її 33-річного чоловіка.
За даними слідства, спільники інструктували «клієнтів» щодо майбутнього трансферу до Румунії та отримували оплату за такі послуги, тоді як організатор дистанційно координував їхні дії з тюрми за допомогою мобільного телефону.
Правоохоронці затримали подружжя «на гарячому» – одразу після отримання восьми тисяч доларів від клієнта. Затримання провели на околиці селища Вишково Хустського району, за п’ять кілометрів від державного кордону. Одночасно поліцейські провели обшук у камері 27-річного організатора і вилучили мобільний телефон із доказами причетності до злочину.
Обох затриманих помістили до ізолятора тимчасового тримання. Усім трьом учасникам схеми слідчі повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Їм загрожує від семи до дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
У справі триває досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють можливу причетність інших людей.
Щоб не проґавити найважливіше, підписуйтесь на наш Telegram-канал.