Суд відправив винуватця під варту.
У Рівненській області затримали співробітника поліції, який влаштував смертельну аварію на дорозі, а потім відмовився від проходження тесту на алкоголь. Про це пише РБК-Україна з посиланням на повідомлення Державного бюро розслідувань.
Аварія сталася 8 серпня поблизу села Бранів Рівненського району. За даними слідства, близько 17:30 правоохоронець з Рівного, керуючи власним автомобілем, під час виконання маневру виїхав на узбіччя та збив двох пішоходів.
Один із них, 47-річний чоловік, загинув на місці, інший - 34-річний мешканець області - отримав травми, але його життю нічого не загрожує.
Як повідомили у ДБР, сам водій не постраждав. Від нього відчувався різкий запах алкоголю, однак він категорично відмовився проходити огляд на стан сп’яніння. Відмову медики зафіксували у присутності свідків.
Правоохоронця затримали. Йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).
Суд обрав запобіжний захід - тримання під вартою без права внесення застави.
Щоб не проґавити найважливіше, підписуйтесь на наш Telegram-канал.