зазирнути на темний бік

Разом з Романом Новаком вбили його дружину Ганну.

Подружня пара росіян зникла в Об'єднаних Арабських Еміратах. В Росії порушили кримінальну справу щодо факту їхнього зникнення та "вбивства двох осіб", передає Кореспондент.

За даними слідства, 2 жовтня 2025 року подружжя Роман та Ганна Новак мали зустрітися з невстановленими інвесторами у місті Хатта. Їхній особистий водій довіз пару до паркування поруч з озером, де вони пересіли в інший автомобіль та поїхали; зв'язок із ними перервався.

Портал 78, посилаючись на джерела пише, що вбивство родини Новак розкрито і підозрюваних нібито затримано - вони виявилися громадянами Росії.

Соцмережі пишуть, що зловмисники викрали Новака та його дружину з метою вимагання грошей. Проте з'ясувалося, що у них нема коштів, тому злочинці розправилися з жертвами.

Інформацію про вбивство підтвердило джерело видання Фонтанка у правоохоронних органах, воно сталося на орендованій віллі у передмісті Хатти. Тіла росіян розчленували та розфасували по пакетах і викинули в сміттєві баки в районі міського торгового центру.

В злочині підозрюють сімох людей - трьох з них підозрюють у скоєнні вбивства, а чотирьох у посередництві. Кілерам мають обрати запобіжний захід 7 листопада.

Провладний Telegram-канал Mash пише, що криптотовариство сумнівається в достовірності цієї версії.

Зауважимо, що Новак просував проект Fintopio — додаток для криптопереказів, через який зібрав з інвесторів начебто близько $500 млн, а потім перестав виходити на зв'язок.

Раніше його було засуджено в Росії за розкрадання 4 млн доларів, після чого він втік до Дубаї.

У листопаді 2020 року Новака засудили до шести років позбавлення волі у виправній колонії загального режиму за два епізоди шахрайства.

Щоб не проґавити найважливіше, підписуйтесь на наш Telegram-канал.


facebook twitter Google Plus rss



Останні оновлення

слідкуй за нами соціально

facebook twitter Google Plus ЖЖ Telegram rss

лонгріди