заглянуть на тёмную сторону

-

Як повідомило Головне управління ДПС у Донецькій області, податківці упередили черговий факт розповсюдження підприємством «ризикового» податкового кредиту.

До поля зору податкової служби потрапила діяльність одного з підприємств Донеччини, яке, незважаючи на відсутність ліцензій на право роздрібної та/або оптової торгівлі тютюновими виробами, з початку 2020 року здійснило придбання тютюнових виробів з обсягом ПДВ більше 8,3 млн грн, в той час, як протягом 2020 року реалізовано їх було лише на десь 2,6 тис. грн ПДВ з обсягу реалізації зазначених товарів.

Під час більш пильного вивчення діяльності зазначеного платника податків було встановлено, що останній не мав зареєстрованих у встановленому законом порядку місць зберігання роздрібних та/або оптових партій тютюнових виробів, а повідомлення про об’єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, або через які провадиться діяльність, підприємством до контролюючих органів не подавались.

Як прокоментувала Ірина Долозіна, в.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій області, усі ознаки вказують на формування підприємством схемного податкового кредиту, що здійснювалось в системі електронного адміністрування ПДВ шляхом накопичення сум ліміту ПДВ для подальшого розповсюдження контрагентам-покупцям, у тому числі підприємствам реального сектору економіки.

З метою оперативного відпрацювання ризикового податкового кредиту фахівці податкової служби регіону направили відповідну інформацію до ДПС України. В результаті відпрацювання схему ухилення від оподаткування податком на додану вартість у розмірі 8,3 млн грн припинено.


facebook twitter Google Plus rssПоследние обновления

следи за нами социально

facebook twitter Google Plus ЖЖ Telegram rss

лонгриды