заглянуть на тёмную сторону

-

Працівниками управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Донецькій області викрито схему незаконного розтрачання бюджетних коштів та їх можливої подальшої легалізації.

Як повідомило Головне управління ДПС у Донецькій області, будівельною кампанією було завищено обсяг виконаних робіт за рахунок залучення субпідрядної організації з ознаками сумнівності, в той час, як всі роботи були виконані власними силами, що спричинило завищення в актах приймання виконаних будівельних робіт загальновиробничих та прямих витрат.

У ході детального аналізу було встановлено, що упродовж 2018 року будівельною компанією при середній кількості працівників 11 чоловік та середній заробітній платі 2000 грн було завищено загальновиробничі та прямі витрати (в частині відображення заробітної плати та єдиного внеску, та, як наслідок, ПДВ) в актах приймання виконаних будівельних робіт, виставлених на адресу бюджетної організації, майже в 3 рази.

Також підприємством у кінці того ж року було залучено субпідрядну організацію, яка при відсутності необхідних трудових ресурсів, основних засобів та залучених субпідрядних організацій «чарівним» чином виконала роботи на об’єкті на загальну суму майже пів мільйона гривень.

Одночасно будівельна компанія придбавала будівельні матеріали, по ланцюгу постачання яких не встановлено їх походження, тобто, неможливо підтвердити безпосередній факт придбання товарів на суму 103,7 тис. грн за 2018 рік, які у подальшому було включено до актів виконаних робіт, де замовником було державне підприємство.

Як прокоментувала в.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій області Ірина Долозіна, за результатами ретельної перевірки встановлено, що будівельна компанія перераховувала грошові кошти в рахунок субпідрядних робіт та товарно-матеріальних цінностей на фіктивні підприємства без фактичного їх отримання та виконання, тим самим, легалізував кошти, отримані з державного бюджету. В результаті відпрацювання схему ухилення від оподаткування було припинено, сума нанесених збитків державі склала 1,1 млн гривень.

Ірина Долозіна також повідомила, що за останню неділю було виявлено 14 СГ, які відповідають критеріям ризиковості, та упереджено формування схемного кредиту на суму 5,3 млн грн ПДВ.


facebook twitter Google Plus rssПоследние обновления

следи за нами социально

facebook twitter Google Plus ЖЖ Telegram rss

лонгриды